Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Замовлення підручників

        На виконання листа Міністерства освіти України від 06.02.2018 « Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» заклади загальної середньої освіти Семенівського району  із запропонованого переліку здійснили вибір підручників  для  5 класу, що видаватимуться за кошти державного бюджету. 

Узагальнені результати вибору і замовлення надіслано до департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Інституту модернізації змісту освіти.


        З 17 квітня по 27 квітня 2018 року  вчителі закладів загальної середньої освіти Семенівського району здійснили  вибір  електронних версій оригінал-макетів підручників для 5, 10 класів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів загальної середньої освіти .

 Результати вибору додаються.

Підручники для 5 класу

Підручники для 10 класу


           З 14 травня по 23 травня 2018 року  вчителі закладів загальної середньої освіти Семенівського району здійснили  вибір  електронних версій оригінал-макетів підручників для  1 класу загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класу загальної середньої освіти .

 Результати вибору додаються.

Підручники для 1 класу


          Завершився вибір підручників для учнів 2-х класів закладів загальної  середньої освіти.  Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації інформує про результати вибору підручників, що друкуватимуться за кошти державного бюджету.

Результати вибору додаються.

Підручники для 2 класу

        Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА інформує, що на виконання листа МОН України № 1/9-107 від 28.02.2019, наказу МОН України № 1191 від 01.11.2018 «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти» (видаватимуться за кошти державного бюджету) здійснено вибір підручників, що подавались на конкурсний відбір.

Результати вибору додаються.

Підручники для 6 класу

Підручники для 11 класу

 

       Відділ освіти, молоді та спорту Семенівською РДА інформує, що 16 квітня 2020 року завершилося замовлення підручників для 3, 7 класів закладів загальної середньої освіти, які видаватимуться за кошти державного бюджету.

Результати вибору додаються.

Підручники для 3 класу

Підручники для 7 класу