Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Відбувся семінар керівників закладів загальної середньої освіти району

Атестація педагогічних працівників – одне з найскладніших і найважливіших управлінських та методичних питань. Її безпосередніми організаторами і керівниками в закладах освіти є директор та його заступники.  Враховуючи актуальність цього питання, 11 січня на базі Горошинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар керівників закладів загальної середньої освіти «Створення системи роботи закладу загальної середньої освіти по атестації педагогічних працівників». Директор Горошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ілляшевич Т.П. гостинно зустріла своїх колег, познайомила   зі своїм   навчальним  закладом, розповіла про досягнення педагогічного та учнівського колективів школи.

         Відкрила семінар завідуюча Семенівським районним методичним кабінетом Полупан Г.Л., яка наголосила, що в новому    Законі України «Про освіту»  передбачено багато новацій, які вимагають від учителів постійно удосконалювати свою фахову майстерність.  Учитель повинен уміти  досягти поставлених перед ним цілей, стимулювати   учнів до пошуку додаткових джерел знань.    Як наголошують автори освітньої реформи, “Професійний учитель = якісна освіта дітей”.

         Системний підхід до проведення атестації педагогічних працівників передбачає планування атестаційної роботи, суворе дотримання етапів її проведення, виконання нормативного режиму під час організації та проведення атестації. В ході семінару були розглянуті актуальні питання атестаційного процесу, надані рекомендації щодо застосування окремих пунктів Типового положення про атестацію педагогічних працівників.
         Заступник директора з навчально-виховної роботи Копиця Н.І. поділилася досвідом  організації та проведення атестації у своєму навчальному закладі.

         В роботі семінару взяла участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Лопата Л.В.  Вона ознайомила керівників навчальних закладів з перспективами розвитку освітньої галузі району у 2018 році.

         На завершення роботи   було підведено підсумки семінару та прийнято відповідні рекомендації.« повернутися до списку новин