Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Cерпнева конференція

28 серпня 2018 року на базі Устимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася традиційна серпнева конференція, на якій   підведені підсумки минулого навчального року, визначені пріоритетні напрямки діяльності та завдання на перспективу.

Щорічна серпнева зустріч  - це  особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один рік.  Вона наближає один з найважливіших днів у році - свято, з якого починалася і починається для кожного наступного покоління дорога в Світ Знань.

У роботі колегії взяли  участь заступник голови Семенівської райдержадміністрації Даценко Артем Андрійович, заступник голови Семенівської районної ради Сербин Володимир Миколайович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Лопата Людмила Віталіївна, завідуюча районним методичним кабінетом Полупан Галина Леонідівна, спеціалісти відділу, методисти районного методичного кабінету,  директори закладів освіти району.                                  

Вручено сертифікати учителям 1 класів шкіл району, які пройшли підготовку до роботи в умовах Нової української школи.

У той же день, на базі  Устимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися серпневі засідання районних методичних об'єднань з навчальних дисциплін, на яких були вироблені основні напрямки спільної подальшої діяльності.

На засіданні розгляното підсумки стану викладання предметів, роботи РМО за 2017/2018 н.р.. Більш детально проаналізовано результати державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання учнів ЗЗСО, участь у різного рівня конкурсах. В ході роботи засідання розглянуто методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України та Полтавського ОІППО ім.М.В.Остроградського щодо викладання наукових дисциплін та особливості організації освітнього процесу у основній та старшій школі у 2018/2019 н.р.

 « повернутися до списку новин