Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Підведено підсумки конкурсу творчих робіт для школярів та юнацтва «Громада моєї мрії»

Полтавська обласна асоціація місцевого самоврядування спільно з  Полтавською державною аграрною академією провели перший обласний конкурс творчих робіт школярів та юнацтва «Громада моєї мрії», запроваджений з метою активізації участі молоді у розвитку місцевих громад, сприяння формуванню громадянських компетентностей та розвитку громадської активності, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних якостей.

«Головна ідея конкурсу полягає в тому, щоб жителі, починаючи із наймолодшого віку, брали участь у розвитку громади. Нам потрібно сформувати новий світогляд українців — який полягає в тому, що великі зміни в країні починаються з кожного із нас. Виховати активну та ініціативну молодь, яка вміє планувати і рухатися до мети. І задум конкурсу полягав в тому, щоб стимулювати підростаюче покоління», - повідомив співголова журі, виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Участь в конкурсі взяли п’ять навчальних закладів Семенівського району. Творчі групи Біляківської ЗОШ І-ІІІ ст., Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст., Устимівської ЗОШ І-ІІІ ст., Оболонської ЗОШ І-ІІІ  ст. та Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів подали роботи у вигляді опису проекту розвитку своєї громади. Попри юний вік авторів, теми, які вони порушили у проектах досить серйозні —  популяризація здорового способу життя, реконструкція територій населених пунктів, облаштування парків  та зон відпочинку, зміни в освітньому процесі та інші важливі питання.

11 грудня у Полтаві відбувся фінальний етап  конкурсу.  Свій проект цікаво та динамічно презентували учні  Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст. Журі конкурсу визначило найкращих. Серед переможців – робота творчої групи у складі Бугрія Євгенія, Ігнатишина Станіслава та Ігнатишин Іванки на чолі з керівником Бугрій Аліною Андріївною. Серед 16 робіт, поданих на конкурс, робота колективу Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст. про облаштування зони відпочинку біля класу-будинку шкільного лісництва в прибережній зоні озера Судебського, виборола ІІІ місце. Вони були нагороджені дипломом  та  отримали можливість побувати у Верховній Раді України.

Лауреатів конкурсу було відзначено на районних урочистостях до Дня місцевого самоврядування. 

 « повернутися до списку новин