Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Навчання вчителів Нової української школи

1 вересня 2018 року в усіх школах країни розпочнеться навчання першокласників у новому освітньому просторі за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.

Ключовими особами реформи загальної освіти є вчителі, які мають реалізувати зміни – кожен у власному класі. Аби підтримати педагогів на цьому шляху, Міністерство освіти і науки України почало масштабне підвищення кваліфікації вчителів – всі, хто навчатиме першокласників з 1 вересня цього року, мають пройти навчання з метою підготовки до роботи в Новій українській школі.

28 лютого 2018 року стартувала перша очна сесія «Сучасний вчитель як провідник змін» для 25 учителів початкових класів Семенівського району та Семенівської ОТГ. Група працює за типовою програмою підвищення кваліфікації вчителів, затвердженою наказом МОН, що складається з дистанційного онлайн-курсу на порталі EdEra та трьох очних сесій на базі обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Навчання проводить тренер групи, методист Семенівського районного методичного кабінету, Л.М. Вітер.

Навчання має допомогти вчителям зрозуміти, як організувати навчальне середовище для групових занять, ігрових практик, проектних підходів, що таке інтеграція, критичне мислення, як досягти комфортної доброзичливої атмосфери в класі, навчить, як спланувати тематичний день, тиждень, познайомить з нейропсихологією сучасних дітей та закріпить знання педагогів на практиці.« повернутися до списку новин