Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Пробне ЗНО можна пройти онлайн

Заплановане та скасоване Кабінетом Міністрів пробне ЗНО можна пройти вдома, скориставшись інтернетом. Тестування відбудеться 15 та 17 червня.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.  

У центрі звернулися до абітурієнтів з проханням не приходити на пункти проведення ЗНО та попередити інших.

«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок. … З огляду на ситуацію, що склалася, ми пропонуємо учасникам пройти тестування вдома», – йдеться в повідомленні.

 

Щоб пройти пробне ЗНО вдома, потрібно 15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури. Після цього виконати завдання тестового зошита, і внести відповіді до сервісу визначення результатів до 19 червня.

17 червня об 11:00 також потрібно зайти на свою інформаційну сторінку, завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який було обрано для проходження пробного ЗНО. Виконати завдання тестового зошита і до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.« повернутися до списку новин