Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

  На виконання спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчочого комітету Семенівської селищної ради 29 грудня 2019 року, на базі Семенівського НВК №1 імені М.М.Хорунжого, проведено фінальні ігри районних змагань з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження і молодших в рамках проведення ІІ етапу Гімназіади Полтавщини 2019-2020 навчального року.

    У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

юнаки:

1 місце – Гапула Юрій (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),

2 місце – Котяш Андрій (Семенівський НВК №1),

3 місце – Гребінник Іван (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),

дівчата:

1 місце – Лисенко Юлія (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),

2 місце – Календарь Наталія (Семенівський НВК №1),

3 місце – Гетьман Ярослава (Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

     За результатами особистих змагань визначилися переможці в загальнокомандному заліку серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів:

1 місце – команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст.,

2 місце – команда Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого,

3 місце – команда Горошинської ЗОШ І-ІІІ ст.

     У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

юнаки:

1 місце – Приходько Костянтин (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),

2 місце – Макаренко Станіслав (Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст.),

3 місце – Гаряга Владислав (Очеретуватська ЗОШ І-ІІ ст.),

дівчата:

1 місце – Притула Анна (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),

2 місце – Феруль Маргарита (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),

3 місце – Борблик Катерина (Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст.).

      Переможцями змагань з настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, які відбулися 27 грудня 2019 року, стали:

1 місце – команда Василівської ЗОШ І-ІІ ст.,

2 місце – команда Пузирівської ЗОШ І-ІІ ст,

3 місце – команда Очеретуватської ЗОШ І-ІІ ст.

       Переможці в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами, а команди-призери кубками, грамотами та цінними подарунками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

      Після 3-х видів програми Спартакіади у загальнокомандному заліку із результатом 100 очок лідирує команда Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого, на 2-3 місця ділять команди Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. – по  81 очку.

     Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів першу сходинку турнірної таблиці посідає команда Пузирівської ЗОШ І-ІІ ст. з результатом 95 очок, 2-е  місце у команди Василівської ЗОЩ І-ІІ ст. – 93 оч., третє місце у команди Очеретуватської ЗОЩ І-ІІ ст. – 63 оч.        

 

Анатолій Таран – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 



« повернутися до списку новин