Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення

Під час осінніх канікул, з 30 жовтня по 2 листопада 2018 року,  відбулася ІІ очна сесія навчання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Семенівського району та Семенівської ОТГ. Це 21 педагог, які будуть працювати з учнями 1 класів у 2019-2020 навчальному році згідно з вимогами змісту початкової освіти Нової української школи.

Відповідно до програми навчання учасники тренінгу практикували проведення ранкових зустрічей, детально опрацювали Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти, розглянули особливості організації освітнього середовища на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства», облаштування навчальних осередків, виготовлення та доцільність використання лепбуку та основні шляхи співпраці з батьками учнів.

Учасники тренінгу обмінювалися досвідом, ділилися враженнями від запровадження сучасних навчальних форм роботи з першокласниками. А також підтвердили, що вчитель Нової української школи – це педагог нового покоління, який повинен постійно працювати над собою, щоб іти в ногу з вимогами часу.

ІІ очна сесія відбулася!

Щиро подяка всім учасникам тренінгу  за активність, оптимізм та бажання працювати по-новому!« повернутися до списку новин