Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Проведення районних змагань з волейболу

  На виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, відповідно до Положення про проведення у 2017-2018 навчальному році районної Спартакіади школярів, з метою розвитку масової фізичної культури і спорту в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я, фізичної та спортивної підготовки школярів,  12-16 лютого 2018 року відбулися змагання з волейболу серед дівчат 2003-2004 років народження закладів загальної середньої освіти району.

   Змагання пройшли у дуже цікавій та напруженій боротьбі. Високий рівень технічної, тактичної та фізичної підготовленості показали вихованки Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст., які і стали переможцями змагань, перемігши команди Семенівського НВК №1 із рахунком 2:0 (25:22, 25:12) та  Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ст. теж із рахунком 2:0 (25:12, 25:11). На другому місці спортсменки Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого, які переграли команду Дем’нівської ЗОШ І-ІІ ст. із рахунком 2:0 (25:22, 25:20). Відповідно, третє місце у команди Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ст.

   Призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації.

 

 

 

Анатолій Таран, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації« повернутися до списку новин