Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Семінар учителів біології та основ здоров'я

Відповідно до плану роботи Семенівського РМК на базі Худоліївської ЗОШ I-III ступенів відбувся районний семінар учителів біології та екології і основ здоров'я «Впровадження здоров'язберігаючих технологій на уроках біології та екології і основ здоров'я». Семінар проведено методистами РМК Календарь О.С. та Колесніковою А.В. У семінарі брала участь Кущ С.П. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА. Учасників семінару вітав директор Худоліївської ЗОШ  I-III ступенів Костяний Віктор Анатолійович, який ознайомив з впровадженням здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховний процес та систему роботи школи.

 

Відкритий урок  біології «Значення і будова шкіри. Захворювання шкіри та їх профілактика» у 8 класі провела Махно Тетяна Григорівна – учителька біології вищої кваліфікаційної категорії.

 

У процесі семінару учасники відвідали фрагмент закріплення знань на  уроці біології «Плоди та їх поширення» у 6 класі, що продемонструвала учителька Махно Світлана Петрівна та фрагмент початку уроку основ здоров'я у 7 класі «Здоров'я людини», що представила учителька Полупан Ірина Олексіївна.

У рамках семінару було проведено практичний тренінг для вчителів «Підтримка здоров'я учнів під час навчально-розвивальної діяльності»  методистом психологічної служби Колесніковою Анастасією Володимирівною.

Активно пройшло обговорення теми семінару за круглим столом. Досвідом роботи поділились Синибок Надія Іванівна – учителька біології та хімії  Худоліївської  ЗОШ I-III ступенів, Ярова Галина Григорівна – голова методичного об'єднання, учителька біології та основ здоров'я Біляківської ЗОШ I-III ступенів, Артеменко Валентина Вікторівна – директорка, учителька біології Пузирівської ЗОШ І-ІІст. та Бондаренко Валентина Петрівна – директорка,  учителька біології Філії «Іванівська ЗОШ І-ІІ ст.» Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст.

 « повернутися до списку новин