Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Районні змагання з волейболу серед дівчат 2003-2004 рр.н. і молодших

     Продовженням районних змагань в рамках проведення Гімназіади Полтавщини 2019-2020 навчального року стали змагання  з волейболу серед дівчат 2003-2004 рр.н. і молодших

         З  по 27 по 30 січня 2020 року проведено змагання у відбіркових групах.

    До фінальних змагань, які відбувалися 31 січня на базі Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого, потрапили команди: Семенівського НВК №2,  Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст., Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. та Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. За результатами проведених ігор визначились переможці та призери змагань: перше місце здобула команда Семенівського НВК №2 (тренер – Павло Кашкарьов), друге місце посіла команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Віталій Сурмило), третє місце – у дівчат Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Олександр Богаєвський).

     Призери районних змагань з волейболу серед дівчат (так як і призери районних змагань з волейболу серед юнаків) нагороджені кубками, медалями, грамотами і волейбольними м’ячами відділу освіти, молоді та спорту Семенівської районної державної адміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

     Після 5-и видів змагань районної Спартакіади школярів 2019-2020 навчального року у загальнокомандному заліку лідируюча пятірка має такий вигляд:

          1 місце – Семенівський НВК №1 ім. М.М.Хорунжого – 159 очок;

          2 місце – Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст. – 139 оч.;

          3 місце – Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 131 оч.;

          4 місце – Семенівський НВК №2 – 129 оч.;

          5 місце – Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – 128 оч.

 

 

Анатолій Таран – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 « повернутися до списку новин