Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Початок 2020-2021 навчального року

Початок 2020-2021 навчального року видався приємним. Усі освітні заклади району відкрили двері першокласникам. Педколективи та батьки учнів злагоджено спрацювали у підготовці класних кімнат. Сьогодні для учнів перших класів надійшли нові індивідуальні парти та стільчики. Для облаштування сучасного освітнього середовища відповідно вимог Нової української школи та надання якісних освітніх послуг очікуємо надходження комп’ютерної техніки та дидактичного матеріалу.

За тісної співпраці депутата обласної ради Ярошенка Володимира Михайловича з відділом освіти, молоді та спорту Семенівської РДА стало можливим зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів району. Цього року школи отримали:

  •  7 сушарок овочів та фруктів для Богданівської, Горошинської, Оболонської, Криворудської, Погребняківської, Устимівської, Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 49000 грн.;
  • інтерактивну дошку, короткофокусний проектор та ноутбук для Пузирівської ЗОШ І-ІІ ст. на суму 57546 грн.;
  •  6 ноутбуків для Богданівської, Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст. та 1 багатофункціональний принтер для Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 102048 грн..

Планується придбання обладнання для кабінетів фізики та хімії Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 45406 грн.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин