Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Серпнева нарада педагогічних працівників

          Традиційно кожний новий навчальний рік починається серпневими нарадами педагогічних працівників, на яких підводяться підсумки роботи у минулому  навчальному році,  визначаються  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їхньої реалізації.  

         30 серпня на базі Оболонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відбулися засідання районних методичних об’єднань педагогів початкової, загальної середньої та дошкільної освіти. Працівники районного методичного кабінету разом з учителями закладів загальної середньої та дошкільної освіти району обговорили методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.. М.В.Остроградського щодо викладання навчальних дисциплін у 2019-2020 навчальному році та організації  освітнього процесу у дошкільних закладах.

         Після завершення роботи  методичних об’єднань відбувся круглий стіл  «Освіта Семенівщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018-2019 навчального року та основні завдання на 2019-2020 навчальний рік»,   в роботі якого взяли участь Черевик Ю.Б.,  керуючий справами Семенівської районної ради, Пустовойтов Б.В.,  Оболонський сільський голова, працівники відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА,  Семенівського районного методичного кабінету, керівники  закладів загальної середньої та дошкільної освіти  району.

         З доповіддю    «Освіта Семенівщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018-2019 навчального року та основні завдання на 2019-2020 навчальний рік»  виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Лопата Л.В.    Вона зробила наголос на існуючих в освітній галузі проблемах і зорієнтувала керівників закладів освіти та педагогів на ефективну реалізацію завдань Нової української школи щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг.

         В  обговоренні  взяли   участь  завідувачка Семенівського РМК Полупан Г.Л., методист Семенівського РМК Вітер Л.М., директор Оболонської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кайдалова О.В.  В ході дискусії особлива увага приділялася впровадженню реформи середньої школи, мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

         Учасниками круглого столу були прийняті відповідні рекомендації.« повернутися до списку новин