Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Завершилося навчання вчителів початкових класів, які будуть впроваджувати Державний стандарт початкової освіти у 2019-2020 навчальному році

          Відділом освіти, молоді та спорту Семенівської РДА спільно з відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради ведеться цілеспрямована робота щодо підготовки педагогічних кадрів для роботи в початкових класах Нової української школи.

З 7 по 22 листопада 2018 року на базі Семенівського НВК №2 тренерами Вітер Л.М. та Вайлом С.А.  було проведено ІІІ очну сесію з підготовки учителів початкових класів, які будуть впроваджувати Державний стандарт початкової освіти у 2019-2020 навчальному році, до роботи в умовах НУШ.
       Під час занять тренери ознайомили учасників із основними підходами та сучасними методиками викладання в початковій школі та особливостями оцінювання в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа», поглибили знання про критичне  та креативне мислення. Учасники  тренінгу дізналися про особливості організації кооперативного навчання, про нові методи роботи на уроках,  навчились практично застосовувати  інтерактивні вправи. Працюючи в групах, обговорили актуальність взаємодії навчального закладу та родин учнів, а також визначили шляхи реалізації ефективної комунікації школи та сім’ї. Творчо та активно пройшло навчання із застосування  новітньої технології розвитку та навчання учнів «Шість цеглинок». Вчителі вчилися використовувати конструктор LEGO як допоміжний інструмент освітньо-виховного процессу.

Після закінчення 90-годинного навчання  кожен учитель отримав можливість презентувати свою власну творчу роботу, які з цікавістю були переглянуті слухачами тренінгу «Нова українська початкова школа».

Педагоги поповнять скарбничку своїх  професійних досягнень не тільки новим знаннями, ідеями, формами роботи, а й двома сертифікатами, що засвідчують успішне завершення навчання і готовність працювати в умовах НУШ.
       Із закінченням навчання педагогів привітала завідуюча Семенівського районного методичного кабінету Полупан Г.Л. і висловила сподівання, що впровадження нового Державного стандарту початкової освіти пройде успішно у всіх закладах загальної середньої освіти району, а також  подякувала тренерам та учасникам за витримку, мотивацію, налаштованість на зміни, працелюбність, наполегливість та бажання працювати в умовах Нової української школи.
 

 

  

  

  

 « повернутися до списку новин