Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Новорічні свята у закладах освіти Семенівського району та зимове оздоровлення

         На виконання  Законів України «Про освіту», «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу Департаменту освіти і науки від 04.12.2018 року      № 450  «Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2018/2019 навчального року»  та з метою створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей, відділом освіти, молоді та спорту Семенівської районної державної адміністрації видано наказ                 від 18.12.2018 року № 156 «Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2018/2019 навчального року», яким затверджено план заходів щодо проведення новорічних, різдвяних свят та зимових канікул для дітей і підлітків у закладах загальної середньої освіти району.

          Для організації змістовного та безпечного дозвілля учнів у ЗЗСО району було розроблено плани  роботи на канікулах, до яких включено заходи з усіх напрямків виховної роботи.

18.12.2018 у навчальних закладах району  проведено  свято до Дня Святого Миколая. 19.12.2018 – районне свято для дітей пільгових категорій «Прийшов Миколай». Учасники цього  заходу отримали подарунки за рахунок бюджетних коштів. Усі учні ЗЗСО району отримали до новорічних свят подарунки, придбані за кошти сільських рад та спонсорської допомоги.

          З метою організації змістовного дозвілля школярів у навчальних закладах  району 27-28.12.2018 та 14.01.2019 було  проведено новорічні ранки та вечори відпочинку для старшокласників.

Адміністрацією навчальних закладів району було забезпечене неухильне виконання законів України «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» в частині проведення відповідної роботи з питань запобігання дитячому травматизму та запобігання поширенню грипу, гострих респіраторних та інфекційних захворювань.

  У закладах  загальної середньої освіти району напередодні зимових канікул було проведено батьківські збори, на яких розглянуто питання про заборону перебування дітей на вулиці у пізній час (після 22.00) та про здійснення постійного контролю за зайнятістю і дозвіллям учнівської молоді у канікулярний час з метою  запобігання потраплянню їх у ситуації, що загрожують життю і здоров’ю, призводять до кримінальних правопорушень.

Під час канікул працювали  шкільні гуртки й  гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості. Упродовж зимових канікул було проведено вікторини, театралізації казок, конкурси віршів, аплікацій  та малюнків про зиму, ігрові розваги біля  новорічної ялинки, розважальні конкурси для учнів початкових класів. Для школярів середніх та старших класівзаняття у гуртках та спортивних секціях, інтелектуальні ігри, виховні години, розважальні конкурси.

Для активного відпочинку дітей облаштовані ковзанки та снігові гірки.  

  Шкільними психологами, соціальними педагогами, класними керівниками за участі представників правоохоронних органів, органів юстиції, соціальних служб було вжито заходів щодо активізації проведення серед учнівської молоді превентивної інформаційно-просвітницької роботи з питань  попередження протиправних дій, будь-яких форм насильства: кримінальних правопорушень, шкільного боулінгу, насильства в сім’ї, торгівлі людьми, небезпечних розваг, вживання алкоголю, наркотиків, куріння, проявів суїцидальної поведінки.

Під час канікул до проведення масових заходів в закладах загальної середньої освіти було залучено  працівників правоохоронних органів у рамках реалізації проекту «Шкільний офіцер поліції».

          Адміністрацією, класними керівниками, практичними психологами та соціальними педагогами протягом зимових канікул здійснювалося  відвідування вдома учнів, схильних до правопорушень та дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

            Впродовж зимових канікул направлено на оздоровлення та відпочинок до оздоровчого комплексу «Нафтохімік» Управління по соціальній сфері ПАТ «ТНФПНК «Укртатнафта» Кременчуцького району на  зміну з 23 грудня    2018 року по 12 січня  2019 року 2-х дітей із багатодітних малозабезпечених сімей.

          З 05 грудня по 25 грудня 2018 року направлено на оздоровлення та відпочинок до ДПУ «МДЦ «Артек» (Київська обл.) 1 дитину з багатодітної сімї.

          13 дітей пільгових категорій району  взяли участь у святі Головної ялинки області 26 грудня 2018 року та отримали набори кондитерських виробів в упаковці № 4 «Чарівний потяг» та листівку до Нового року та Різдва Христового.« повернутися до списку новин