Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Цікавий відпочинок у «Sunrise»

      Ось і добіг до кінця відпочинок у пришкільному літньому мовному таборі «Sunrise» Устимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, який було організовано з метою надання практичних знань та вмінь з англійської мови для школярів 5-8 класів. Із 15 учнів було сформовано мовний загін «Friendship».

      Сонячна погода, цікаві заняття, веселі розваги запам’ятаються таборянам.  Кожен день був несхожим на попередній. Відпочинок та навчання поєдналися в ньому. Робота розпочиналась з ранкової гімнастики, яка задавала ритм на цілий день. Смачний сніданок слугував запорукою успішного продовження робочого дня, а дні були найрізноманітніші.

      Грамотне планування роботи  у пришкільному літньому мовному таборі дозволило дітям відпочиваючи навчатися. Разом із Вєндіною  Юлією Іванівною та Цилюрик Аллою Василівною повторювали вивчене з англійської мови, читали, складали діалоги, виготовляли тематичні плакати, займались перекладом. Злітали робочі дні табору – відвідали бібліотеку, переглядали мультфільми, створювали проекти, спілкувалися, мріяли…

      Вивчення іноземних мов дуже важливе для сучасного світу. Стрімкий зліт  політичного та економічного розвитку нашої держави  вимагає хороших  знань з іноземної  мови. Саме тому метою пришкільного літнього мовного табору «Sunrise»  було зацікавити учнів англійською мовою та спонукати їх до самостійного вивчення вдома. У таборі діти мали можливість спілкуватися англійською мовою, застосовувати її у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, екскурсіях тощо).
      Робота пришкільного літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «Opening of the camp», «Politeness Day», «Healthy food Day», «Language Day», «Day of the Sun»,  «Day of Geography», «Day of the Book», «Day of Environment», «Day of Health», «Day of Flowers» та ін. Завдяки такому плануванню було  створене відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови. Діти ознайомились з режимом роботи пришкільного літнього мовного табору, були проведені ігри, під час яких учні познайомились один з одним, обравши собі англійські імена, повторили лексику, вчилися складали словосполучення та речення,  працювали над оформленням постерів.

      Найбільш  ефективними були такі форми роботи: робота з постерами до тем, різні види ігор, спортивні змагання, естафети, презентації, вікторини, розучування віршів та пісень, тощо. Рухливі форми роботи на свіжому повітрі змінювалися пізнавальними сесіями у класній кімнаті. У таборі панувала атмосфера взаємоповаги, зникли мовні бар’єри, комплекси й страхи. Ігри із тімбілдінгу навчили дітей діяти однією командою, допомагати один одному.

Цилюрик А. В., учитель іноземної мови,
директор табору
Устимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів« повернутися до списку новин