Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Завершився районний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

У   2017/2018 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року  2018» проводиться у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». Для участі у І (районному) турі зареєструвалися 10 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти  району. За результатами розгляду матеріалів, поданих  до оргкомітету конкурсу, учасниками заключного етапу, який відбувся 1 грудня на базі Семенівського НВК № 2  стали  вчителі-професіонали, творчі, відкриті до нових знань, готові долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.  Це – Зеленець Раїса Іванівна, учитель української мови та літератури Оболонської  ЗОШ І-ІІІ ст. Семенівської районної ради Полтавської області, Пономаренко Вікторія Іванівна,  учитель української мови та літератури Устимівської    ЗОШ І-ІІІ ст. Семенівської районної ради Полтавської області   та Фроленко Марина Володимирівна, учитель фізичної культури Семенівського НВК № 2 Семенівської селищної ради.

         У ході конкурсних змагань учасники презентували власний педагогічний досвід, провели відкриті уроки, виконали практичну роботу з фаху, методики викладання навчальних предметів, психології та педагогіки, провели майстер-класи «Я роблю це так».

         Переможцем  районного туру в номінації «фізична культура» стала Фроленкова Марина Володимирівна, в номінації  «українська мова та література» – Зеленець Раїса Іванівна. Переможці та лауреати конкурсу нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Семенівськолї РДА та цінними подарунками.

         Усіх учасників конкурсу привітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Лопата Людмила Віталіївна і начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Петухова Наталія Миколаївна.

Полупан Г. Л., зав. Семенівським РМК« повернутися до списку новин