Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

ХХ ювілейний Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка»

З 28 червня по 1 липня 2018 р. ПОО ВМГО «Студреспубліка» спільно з Полтавською облдержадміністрацією проводить ХХ ювілейний Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Участь у проекті візьмуть 300 молодих лідерів, жителів Полтавського регіону.

Метою проведення Студреспубліки є пошуки шляхів виходу з кризи, яка охопила Україну, насамперед, через механізми розвитку освіти, громадянського просвітництва, виховання молодого покоління, здатного вільно й відповідально мислити та бути свідомими лідерами України.

Захід проходить під гаслом «20 років для Полтавщини - Покоління Республіки», тема проекту: «Як досягти прогресу і миру на Полтавщині?». Ключовою точкою проекту будуть вибори мера та депутатів магістрату Студреспубліки, що базуватимуться на реальних програмах розвитку.

Переможці пройдуть стажування в органах державної влади й місцевого самоврядування.

Окрім змістовних факультативів, лекцій та субфестивалів планується провести навчання для представників ОТГ на тему: розвиток молодіжної політки в об’єднаних територіальних громадах.

Враховуючи актуальність й соціальну спрямованість проекту, його освітньо-виховне та консолідуюче значення для Полтавського регіону, просимо Вас, делегувати для участі у проекті двох осіб, на яких покладено обов’язок реалізувати державну молодіжну політику (за наявності), або інших представників селищних рад та/або виконавчих комітетів, які змогли б в майбутньому використати отриману інформацію на користь розвитку громади.

Для участі у заході необхідно зареєструватися на сайті за посиланням: http://online.studrespublika.com/ та заповнити анкету після реєстрації. Підтвердження реєстрації учасників (зазначивши ПІБ, посаду та контактний телефон), надіслати Управлінню у справах сім’ї. молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації в електронному вигляді на адресу: vssm@odaadm-pl.gov.ua

За додатковою інформацією звертатися до менеджера проекту Наталії Ковалевської (095) 908-75-12, sr_poltava@ukr.net.« повернутися до списку оголошень