Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Олімпіади

Графік проведення
ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

 


з/п

Предмет

Дата

Місце проведення

1

Російська мова та література (9–11 кл.)

12.01.2019

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

2

Історія (8–11 клас)

12.01.2019

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

3

Екологія (10–11 кл.)
(заочний тур)

13.01.2019

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

4

Астрономія (10–11 кл.)

13.01.2019

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

5

Українська мова та література (8–11 кл.)

19.01.2019

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області»

6

Економіка (9–11 кл.)

19.01.2019

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

7

Екологія (10–11 кл.)

19.01.2019

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського (ІІ корпус)

8

Математика (7–11 кл.)

20.01.2019,
27.01.2019

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

9

Німецька та французька мови (9–11 кл.)

20.01.2019

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського

10

Біологія (8–11 кл.)

26.01.2019

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) № 16 Полтавської міської ради Полтавської області

11

Англійська мова (9–11 кл.)

26.01.2019

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області»

12

Правознавство (9–11 кл.)

26.01.2019

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

13

Інформатика (8–11 кл.)

02.02.2019,
03.02.2019

Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат II–III ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка

14

Фізика (8–11 кл.)

02.02.2019,
03.02.2019

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області»

15

Трудове навчання (технології) (9–11 кл.)

02.02.2019,
03.02.2019

Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області»

16

Географія (8–11 кл.)

03.02.2019

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

17

Інформаційні технології (9–11 кл.)

09.02.2019,
10.02.2019

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

18

Хімія (8–11 кл.)

16.02.2019,
17.02.2019

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ–ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

Переглянути результати.