Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА
Полтавської області

СПАРТАКІАДА ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ

          Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 05 травня 2018 року на районному стадіоні «Колос»  проведено районну Спартакіаду допризовної молоді присвячену пам’яті нашого земляка, воїна-афганця, старшого лейтенанта Семенченка Сергія Вікторовича, який загинув виконуючи інтернаціональний обов’язок під час бойових дій у Афганістані в березні 1985 року. У Спартакіаді взяли участь  11 команд  загальноосвітніх навчальних закладів району: Біляківська ЗОШ І-ІІІ ст., Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Горошинська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст., Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Устимівська ЗОШ І-ІІІ ст., Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст., Семенівський НВК № 1 та Семенівський НВК №2.

          Мета спартакіади – збільшення рухової активності, формування здорового способу життя, визначення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України, залучення молоді до системних занять фізичною культурою і спортом, запобігання антисоціальних проявів серед молоді.

          Змагання проводилися з чотирьох видів спорту:

       - підтягування на перекладині;
       - біг 100 м;
       - метання гранати;
       - біг 1000 м.

          Переможцями у кожному виді змагань стали:

                                            Підтягування на перекладині:

         І м. – Горевий Віталій (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст)
         ІІ м. – Борисов Вадим (Семенівський НВК №2)
         ІІІ м. – Обертас Руслан (Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст),
                   Василенко Микола (Семенівський НВК №2);

                                         Біг на 100 метрів:

          І м. – Обертас Руслан (Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст)
          ІІ м. –  Ромашко Олексій (Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст.),
                     Горевий Віталій (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.)
          ІІІ м. – Борисов Вадим (Семенівський НВК №2);                                                     

Метання гранати:

          І м. – Тимченко Євгеній  (Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
          ІІ м.  – Оксенюк Вячеслав (Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст.)
          ІІІ м. – Сукачов Максим (Семенівський НВК №1);

                                         Крос 1000 метрів:

          І м. –  Хоменко Богдан (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.)
          ІІ м. -  Оксенюк Вячеслав (Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст.),
                    Васецький Іван (Устимівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
          ІІІ м. – Мануйло Віктор  (Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст.)

                    У загальнокомандному заліку перемогу святкували:

          І м. - Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди – Коляда А.С.).
          ІІ м. – Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник команди – Забара М.П.)
          ІІІ м. – Семенівський НВК №2 (керівник команди – Кашкарьов П.В.).

         Команда-переможець Спартакіади – Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст., нагороджена, кубком та грамотою  відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації та перехідним кубком Семенівської ОТГ. Команди-призери Спартакіади – Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. та Семенівський НВК №2 нагороджені   кубками та грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.     

         Переможці та призери в особистому заліку Спартакіади в усіх видах програми нагороджені медалями і грамотами  відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 

 

       

Анатолій Таран – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації     



« повернутися до списку новин