Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА
Полтавської області

Проведення районних змагань з настільного тенісу серед юнаків і дівчат

У п’ятницю, 17 листопада 2017 року, на базі Семенівського НВК №1 імені М.М.Хорунжого, проведено фінальні ігри районних змагань з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2001-2002 років народження і молодших в рамках проведення ІІ етапу обласної Спартакіади школярів 2017-2018 навчального року.

          У змаганнях серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

юнаки:

1 місце – Чечельницький Валентин (Семенівський НВК №2),
2 місце – Тесленко Олексій (Горошинська ЗОШ І-ІІІ ст.),
3 місце – Мельник Андрій (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),

дівчата:

1 місце – Лисенко Юлія (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),
2 місце – Скорик Анжела (Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст.),
3 місце – Брага Маргарита (Горошинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

          За результатами особистих змагань визначилися переможці в загальнокомандному заліку серед  загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів:

1 місце – команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст.,
2 місце – команда Горошинської ЗОШ І-ІІІ ст.,
3 місце – команда Устимівської ЗОШ І-ІІІ ст.

          У змаганнях серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

юнаки:

1 місце – Притула Артем (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),
2 місце – Мисюра Олег (Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст.),
3 місце – Гаряга Владислав (Очеретуватська ЗОШ І-ІІ ст.),

дівчата:

1 місце – Рябич Ольга (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),
2 місце – Притула Анна (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),
3 місце – Шовкомудь Олександра (Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст.).

          Переможцями у загальнокомандному заліку серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів стали:

1 місце – команда Василівської ЗОШ І-ІІ ст.,
2 місце – команда Пузирівської ЗОШ І-ІІ ст,
3 місце – команда Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ст.

          Переможці в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами, а команди-призери кубками та грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

          Після 4-х видів програми Спартакіади у загальнокомандному заліку із результатом 124 очка лідирує команда Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого, на 2-е місці команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. – 121 очко, 3-є місце у команди Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 112 очок.

         Серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів першу сходинку турнірної таблиці посідає команда Василівської ЗОШ І-ІІ ст. з результатом 91 очко, 2-е - 3-є місця ділять команди Іванівської ЗОЩ І-ІІ ст. та Пузирівської ЗОШ І-ІІ ст. – по 88 оч.        

 

 

Анатолій Таран – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

 



« повернутися до списку новин