Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

       На виконання спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчочого комітету Семенівської селищної ради 7 грудня 2018 року, на базі Семенівського НВК №1 імені М.М.Хорунжого, проведено фінальні ігри районних змагань з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2002-2003 років народження і молодших в рамках проведення ІІ етапу обласної Спартакіади школярів 2018-2019 навчального року.

          У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

юнаки:

1 місце – Головненко Олексій (Горошинська ЗОШ І-ІІІ ст.),

2 місце – Гапула Юрій (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),

3 місце – Мельник Андрій (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),

дівчата:

1 місце – Лисенко Юлія (Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.),

2 місце – Сурмило Олександра (Семенівський НВК №1),

3 місце – Календарь Наталія (Семенівський НВК №1).

          За результатами особистих змагань визначилися переможці в загальнокомандному заліку серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів:

1 місце – команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст.,

2 місце – команда Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого,

3 місце – команда Горошинської ЗОШ І-ІІІ ст.

          У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

юнаки:

1 місце – Приходько Костянтин (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),

2 місце – Макаренко Станіслав (Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст.),

3 місце – Гаряга Владислав (Очеретуватська ЗОШ І-ІІ ст.),

дівчата:

1 місце – Притула Анна (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),

2 місце – Феруль Маргарита (Василівська ЗОШ І-ІІ ст.),

3 місце – Борблик Катерина (Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст.).

          Переможцями у загальнокомандному заліку серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів стали:

1 місце – команда Василівської ЗОШ І-ІІ ст.,

2 місце – команда Пузирівської ЗОШ І-ІІ ст,

3 місце – команда Демянівської ЗОШ І-ІІ ст.

          Переможці в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами, а команди-призери кубками та грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

          Після 4-х видів програми Спартакіади у загальнокомандному заліку із результатом 120 очок лідирує команда Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого, на 2-е місці команда Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. – 119 очко, 3-є місце у команди Семенівського НВК №2 – 110 очок.

         Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів першу сходинку турнірної таблиці посідає команда Іванівської ЗОШ І-ІІ ст. з результатом 95 очок, 2-е  місце у команди Очеретуватської ЗОЩ І-ІІ ст. – 56 очок, третє місце у команди Пузирівської ЗОШ І-ІІ ст. – 55 оч.        

 

 

Анатолій Таран – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.



« повернутися до списку новин