Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської РДА Полтавської області
Полтавської області

Проведення ІІ етапу (районні змагання) обласної Спартакіади школярів 2017-2018 н.р.

          На виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації, Положення про проведення у 2017-2018 навчальному році обласної Спартакіади школярів у районі проводиться ІІ етап (районні змагання) обласної Спартакіади.

          Протягом жовтня 2017 року проведено змагання з футболу серед юнаків 2001-2002 рр.н. і молодших, міні-футболу серед юнаків 2001-2002 рр.н. і молодших, міні-футболу серед дівчат 2001-2002 рр.н.
          Команди загальноосвітніх навчальних закладів району розподілені на 4 зони, переможці зон виходять до фіналу.

          У напівфіналах зіграли:

          Семенівський НВК №1 – Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст.,

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – Семенівський НВК №2.

          Переможець турніру визначився у фінальній грі:

Семенівський НВК №2 - Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст. 2:4.

          13 жовтня на центральному стадіоні «Колос» відбулися фінальні змагання з футболу серед школярів у рамаках проведення Спартакіади. Участь  взяли навчальні заклади, які стали переможцями зонального відбору – Богданівська, Веселоподільська та Криворудська ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також Семенівський НВК №1 ім. М. М. Хорунжого.

          У напівфіналах зіграли:

          Семенівський НВК №1 – Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 5:0,

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. – 0:0 (3:1 по пенальті).

          У грі за 3 місце команда Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. перемогла команду Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком 2:0.

          Переможець турніру визначився у фінальній грі:

Семенівський НВК №1 - Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. 2:0.

          Отже, трійка призерів має такий вигляд: ІІІ місце здобула команда Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер -  М.С.Романенко), ІІ місце – Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – М.П.Забара) і І місце – команда Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого (тренер – В.М.Зінченко). Переможці та призери отримали кубки і медалі від відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА, а також м’ячі від Федерації футболу Семенівського району.

          З 16 по 20 жовтня 2017 року на спортивних майданчиках загальноосвітніх навчальних закладів району проведено змагання з міні-футболу серед дівчат 2001-2002 рр.н. і молодших у рамках.

          Фінальні змагання відбулися 20 жовтня на спортивному майданчику Семенівського НВК №1 ім. М.М.Хорунжого:

          Семенівський НВК №1               -  Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. - 2:2,

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. -  Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. - 0:0,

          Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст.       -  Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 0:1,

          Семенівський НВК №1               -  Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. - 0:0,

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. -  Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. – 0:0,

          Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. -  Семенівський НВК №1 – 0:0.

          Отже, переможцем районних змагань з міні-футболу серед дівчат 2001-2002 рр.н. і молодших стала команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Сурмило В.Б.), друге місце у команди Семенівського НВК №1 (тренер – Плахотна О.В.)третє  місце  у  команди  Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Забара М.П.).

           У змаганнях серед загальноосвітніх навчальних закладів  І-ІІ ступенів переможцем стала команда Іванівської ЗОШ І-ІІ ст. (тренер – Богаєвський О.М.), друге місце у команди Василівської ЗОШ І-ІІ ст. (тренер – Рябич Ю.В.), третє місце у команди Пузирівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Бринзяник С.І.):

          Іванівська ЗОШ І-ІІ ст. – Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст. – 0:0,

          Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст. – Василівська ЗОШ І-ІІ ст. – 0:2,

          Василівська ЗОШ І-ІІ ст. - Іванівська ЗОШ І-ІІ ст. – 0:1.

 

          З 23 по 26 жовтня 2017 року на спортивних майданчиках загальноосвітніх навчальних закладів району проведено змагання з міні-футболу серед юнаків 2001-2002 рр.н. і молодших.

          Фінальні змагання відбулися 27 жовтня на спортивному майданчику Семенівського НВК №1 імені М.М.Хорунжого:

          Семенівський НВК №1               -  Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст. - 3:0,

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. -  Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. - 8:1,

          Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст.           -  Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 5:0,

          Семенівський НВК №1               -  Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. - 3:0,

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. -  Оболонська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1:2,

          Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст.         -  Семенівський НВК №1 – 0:3.

          Отже, переможцем районних змагань з міні-футболу серед юнаків 2001-2002 рр.н. і молодших стала команда Семенівського НВК №1 (тренер – Зінченко В.М.), друге місце у команди Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Богаєвський О.М.),  третє  місце  у  команди  Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Забара М.П.).

          У змаганнях серед загальноосвітніх навчальних закладів  І-ІІ ступенів переможцем стала команда Очеретуватської ЗОШ І-ІІ ст. (тренер – Гайдук О.А.), друге місце у команди Пузирівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Бринзяник С.І.), третє місце у команди Іванівської ЗОШ І-ІІ ст. (тренер – Богаєвський О.М.):

          Іванівська ЗОШ І-ІІ ст. – Очеретуватська ЗОШ І-ІІ ст. - 2:4,

          Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст. – Василівська ЗОШ І-ІІ ст. – 4:0,

          Очеретуватська ЗОШ І-ІІ ст. -  Василівська ЗОШ І-ІІ ст. – 2:1,

          Іванівська ЗОШ І-ІІ ст. – Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст. – 1:1,

          Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст. - Очеретуватська ЗОШ І-ІІ ст. – 1:1,

          Василівська ЗОШ І-ІІ ст. – Іванівська ЗОШ І-ІІ ст. – 0:0.

          Після 3-х видів програми Спартакіади у загальнокомандному заліку серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 1-е місце посідає команда Семенівський НВК №1 ім. М.М.Хорунжого з результатом 100 очок,  2-3-є  місця з результатом 86 очок ділять команди  Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. та Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., 4-е місце у команди Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. – 80 очок.

          Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів лідируюча трійка має такий вигляд:

1 місце – Іванівська ЗОШ І-ІІ ст. – 63 оч.,

2 місце – Пузирівська ЗОШ І-ІІ ст. – 58 оч.,

3 місце – Василівська ЗОШ І-ІІ ст. – 56 оч.

 

 

Анатолій Таран – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.



« повернутися до списку новин