Авторизація

Ім`я

ПарольНе пам`ятаєте
ім`я/пароль?

 Відновлення 

Корисні посиланння

Погода в Семенівці

Інформація про відвідувачів

Ласкаво просимо

Адреса: вул. Незалежності, 44, смт. Семенівка, Полтавська обл. Тел. +380534191502. Факс: +38053419184. Email: voms@semosvita-pl.gov.ua

Про скасування наказу від 22.09.2017 № 148

Освіта району

Про скасування наказу від 22.09.2017 № 148 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Очеретуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Семенівської районної ради Полтавської області»


ЗАВАНТАЖИТИ

УЧАСТЬ ДЕЛЕГАЦІЇ ТО "ДРУЗІ ПРИРОДИ" КРИВОРУДСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ У ОБЛАСНОМУ ЗБОРІ ЮНИХ ЕКОЛОГІВ, ДОСЛІДНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ТА ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

     10-12 жовтня 2017 року делегація  ТО "Друзі природи" Криворудської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів у складі 3 учнів (Петренко Ольга, Рижа Даяна, Бондар Іван. Керівник – Бабарика В.Г.) взяла участь  у  обласному  зборі  юних екологів, дослідників сільського та лісового господарства, який проходив у таборі "Еколог" (с. Міські Млини Зіньківського району)...

І (ШКІЛЬНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Освіта району

З метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів у Полтавській області, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді  у Семенівському районі проходить І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

ЗЛІТ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ

Освіта району

З 27.09.17 р по 29.09.17р   в м. Житомирі проходив ХІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, де честь області захищали учні   Худоліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Ворон Діана, Пилипенко Каріна та  Срібна Ольга, які є членами Худоліївського шкільного лісництва...

Для новин: 20172310_1.jpg

Стартувала робота Семенівського наукового товариства учнів!

Стартувала робота Семенівського   наукового товариства учнів!

Найближчим часом учні 9–11 класів обиратимуть теми дослідження, над якими будуть працювати протягом навчального року. В цьому  їм допоможуть наукові керівники. Усі охочі, вчителі та учні, можуть долучатися до діяльності наукового товариства учнів.

Методичні рекомендації до нового 2017/2018 навчального року

Освіта району

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського надіслав методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів, з дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти, позашкільної освіти, виховної роботи та функціонування опорних шкіл у 2017/2018 н. р.

Матеріали додаються в заархівованому файлі.

Методичнi рекомендацii 2017-2018 н.р.

Освіта району

На сайтi з'явилися методичнi рекомендацii щодо викладання предметiв у 2017/18 навчальному роцi, оновленi навчальнi програми Бiологiя, Хiмiя, Основи здоров'я, Природознавство 5 клас, навчальнi програми з бiологii та хiмii 10-11 клас.


Для завантаження перейдiть на сторiнку Методична робота/Методичні об’єднання

Про літнє оздоровлення дітей

Освіта району

ПОДАРУЙМО ДІТЯМ ЛІТО

 

     Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації протягом літнього оздоровчого сезону  направлятиме на літнє оздоровлення  дітей району до дитячих таборів оздоровлення та відпочинку з наданням фінансової підтримки за рахунок місцевого бюджету (обласний та районний) для здешевлення вартості путівки.

   На часткове відшкодування, в розмірі до 2 прожиткових мінімумів для дитини від 6 до 18 років, але не більше, ніж 80% від вартості путівки, мають право сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років.

   Для здешевлення путівки до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку батькам (опікунам, піклувальникам) необхідно: 

       - із переліку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області обрати заклад;

       - зв’язатись із закладом та отримати від нього згоду, що підтверджує можливість закладу забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку;

       - звернутись до відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації (с-ще Семенівка, вул. Незалежності,44, каб. №413);

       - написати заяву на оздоровлення дитини та надати необхідні документи.

   Батьківська доплата за путівку сплачується: батьками, профспілковими комітетами (за місцем роботи), підприємствами і організаціями (за місцем роботи).

Фестиваль ранкової зарядки

Новини спорту

          Відбулося підведення підсумків фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров'я» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я в Полтавській області, який відбувся 07 квітня 2017 року.

        Головна мета Фестивалю - презентація ранкової зарядки, як основного чинника формування сталої звички регулярних занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя.

        Серед районів та міст області Семенівський район здобув ІІ місце, за що нагороджений кубком та грамотою  Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

        Серед навчальних закладів області ІІ місце  у Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор – Бабарика П.М.), яка нагороджена набором м’ячів та грамотою Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

        За активну участь у проведенні фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров'я» з нагоди Всесвітнього дня здоров'яв в Полтавській області грамотами відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації нагороджені: Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор – Бабарика П.М.), Семенівський НВК №1 ім. М.М.Хорунжого (т.в.о. директора – Дунай С.Г.), Семенівський НВК №2 (директор – Шудря Л.М.), Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор – Юр В.О.), Заїчинська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор – Бартош Л.І.), Погребняківська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор – Тесля Г.Б.), Товстівська ЗОШ І-ІІ ст. (директор – Пипич Л.М.).

 

 

А.Таран – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Про проведення районних змагань з міні-футболу

Новини спорту

          З 17 по 21 квітня 2017 року на спортивних майданчиках району проведено змагання з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 рр.н. і молодших в рамках проведення районної Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року. Команди розподілені на 4 зони, переможці зон вийшли до фіналу.

          Фінальні змагання відбулися 21 квітня на площадці зі штучним покриттям районного стадіону «Колос».

          Результати змагань:

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. – 0:2

          Семенівський НВК №1 – Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. - 1:0,

          Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. - Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. – 4:0

          Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст. – Семенівський НВК №1 - 0:3

          Семенівський НВК №1 -  Криворудська ЗОШ І-ІІІ ст. – 1:1,

          Худоліївська ЗОШ І-ІІІ ст. - Веселоподільська ЗОШ І-ІІІ ст.. – 2:2 (по пен. 2:1).

          Отже, переможцем районних змагань з міні-футболу серед юнаків 2002-2003 рр.н. і молодших районної Спартакіади школярів 2016-2017 навчального року стала команда Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Романенко М.С.), друге місце у команди Семенівського НВК №1 (тренер – Зінченко В.М.),  третє  місце  у  команди  Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Махно С.П.).

 

 

А.Таран, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ

Новини спорту

         На виконання плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, з метою розвитку фізкультури та спорту, популяризації здорового способу життя з 10 по 13 квітня 2017  року проведено районні змагання з міні-футболу серед   дівчат 2002-2003 рр.н. і молодших в рамках проведення ІІ етапу обласної Спартакіади школярів.    

         У змаганнях взяли участь 11 команд дівчат загальноосвітніх навчальних закладів району.

         У підсумку фінальних змагань  І місце посіла команда дівчат Криворудської ЗОШ  І-ІІІ ст.,    ІІ    місце   –   команда  Веселоподільської  ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце – команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Для новин: 20170421.jpg

Завантажено за 0,21 сек.
164,557 відвідувачів